Zalety rolet zaciemniających

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Kiedy warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola ilości światła to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień i noc już nie. Jaki typ najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Pełna kontrola nad ilością promieni słonecznych docierających do pomieszczenia to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem podobnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niepodziewanie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia śrub i gwoździ ani wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Kilkanaście kolorów w ofercie sprawia, iż te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą stać się elementem zdobiącym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu czołowych producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych rozmiarów.