Starannie wyselekcjonowane wina kupuj w sklepie z winem

Z kompletnym asortymentem sklepu z winem Kraków zapoznasz się na www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezrównany towarzysz romantycznych obiadów, istotnych wydarzeń i przyjęć okolicznościowych. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a wachlarz aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa pośród świata trunków alkoholowych.

Sklep z winem czy zakupy w supermarkecie – co wybrać?

Przygotowując dużą uroczystość albo wybierając wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, jednak raczej nie znajdziemy tam trunków o niecodziennym smaku. Na dodatek nieraz podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, bo personel sklepu na ogół nie posiada stosownej wiedzy, aby rzetelnie pomóc w doborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod konkretne danie bądź które chcą próbować nowych, interesujących gatunków wina, powinni zatem zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica posiada w sprzedaży nie tylko uważnie wybrane wino z całego świata (np. z Hiszpanii czy ze Słowacji, ale również cydry, miody pitne i nalewki oraz ręcznie wytwarzane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które rewelacyjnie nadają się na eventy z dużą liczbą uczestników i których atutem jest bardzo rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, więc sprzedawane są tu alkohole nieczęsto spotykane na naszym rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na zlecenie wyszukuje i sprowadza do kraju doskonałe na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu solenizantowi prezentu z winem.

Nasz adres:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]