Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Znajdź słoiki z kranikiem.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania oranżad, soków, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]