części zamienne Renault, Renault części Kraków

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]