producent drzwi drewnianych, drzwi drewniane na wymiar

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na rynku sprawiły, że jego pracownicy zapewniają konsumentom najwyższą jakość obsługi klienta i wytwarzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich solidność, osiągnięte dzięki użyciu podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech wartości: zadowolenia użytkownika, najwyższej jakości produktów, pełnego komfortu ich użytkowania oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się dużą troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to znakomite rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale wytrzymałych oraz nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – skutecznie zabezpieczają przed zgiełkiem z zewnątrz i stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niesztampowy, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, bowiem wytwarzane są wyłącznie z surowców wysokiej klasy.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też na polu obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar w domu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich wielkości.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]