Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Szukasz szatersów? Wejdź na https://bit.ly/3jVhWKg.

Urządzając wnętrza, rzadko poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się tradycyjne rozwiązanie, a więc zasłony i firanki, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskich domach

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od kaprysu domowników. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters montuje się przede wszystkim na oknach, jakkolwiek bardzo dobrze sprawdzą się także na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w naszych domach widuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale gros z nas na pewno kojarzy je z ekranu telewizora bądź kina, bowiem te okiennice są bardzo popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich oraz RPA.

Ozdobne okiennice shutters wspaniale komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale wyglądają, mają one również pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można regulować użycie energii słonecznej: w gorące dni hamować nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zatrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i da się je umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nadzwyczaj wytworny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Warto dodatkowo zaakcentować, że shuttersy reguluje się bez pomocy żyłek, co posiadacze zwierząt czy rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się wystające żyłki, uznają z pewnością za spory plus.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]