Odświeżacze powietrza – stosuj tam, gdzie liczy się dobre wrażenie

Więcej o neutralizatorach zapachu

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez gości, oddziałuje nie tylko jego wystrój. Jednakowo istotny jest zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszystkich źródeł niemiłych nut zapachowych. Mogą one napływać z kuchni, łazienki, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy zupełnie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty przynosi stosowanie neutralizatorów zapachu.

Odświeżacze powietrza – wkłady do muszli oraz rozpylacze

Odświeżacze powietrza mają różnorodne postacie, dzięki czemu bez problemu dobierzemy je do indywidualnych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozcieńczyć go w wodzie do właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu przyjmują także inne formy – przykładowo wkładek do pisuaru lub muszli klozetowej, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się we wskazanych porach bądź po ujawnieniu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji.

Neutralizatory zapachu – używane w ogólnodostępnych toaletach

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do środków opracowanych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przewidziane do innych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach zredukować przykre nuty. Odświeżacze powietrza są też stosowane przez inne firmy – na przykład restauracje, stacje benzynowe bądź kina, a także placówki jak np. szpitale i szkoły oraz pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]