Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Chcesz nabyć etykiety na wódkę? Sprawdź superbutelki.pl

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na imieniny, wesele lub osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselach trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w interesującą pamiątką, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można ulokować informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców czy miejscu i dacie wesela. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych wzorach oraz barwach, więc bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę robisz wina, nalewki bądź soki i dajesz je znajomym albo rodzinie przy różnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne każdej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]