Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Atuty namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy także kilka kolorów maskownic.