Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Sprawdź, gdzie zamówić mini przyłbice

Koronawirus, który opanował cały świat, kompletnie odmienił nasze relacje z innymi ludźmi oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania różnych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do restauracji czy apteki, gdzie na ogół napotykamy większe grono ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na usta oraz nos maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli mamy problemy z oddychaniem w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – wytrzymała oraz lekka

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi plusami są solidność, wygoda oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przezroczystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również wygodę. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia czy sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach, co na pewno uznają za zaletę ludzie młodzi.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]