czyściwo papierowe, czyściwo celulozowe

Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają na zachowanie najwyższych norm czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdziemy obecnie w sprzedaży? Co wypada wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży spożywczej – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są na co dzień używane w przeróżnych gałęziach przemysłu, np. w branży chemicznej, na myjniach, w warsztatach samochodowych, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których potrzebne są higroskopijne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z kurzem, kałużami z oleju, tłuszczem, wyschniętym brudem czy innymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być zastosowane do wycierania szkła czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry, a przy tym niezwykle mocne, elastyczne oraz chłonne

Papierowe i wielozadaniowe – warianty czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział rozróżnia czyściwa włókninowe i papierowe. Dla potrzeb sektora spożywczego opracowano czyściwa przystosowane do kontaktu z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania intensywnych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być wykorzystane do sprzątania różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]