Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Kup spodnie bryczesy na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów zapewniających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również łydki i uda, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]