Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Drukarkę 3D kupisz na http://bit.ly/2nyoPJe

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i instrumenty. Ocenia się, iż używając drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nawet o 90 procent. Kluczowe założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w najrozmaitszych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny i trwały, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw oraz nie tworzą się odkształcenia.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]