Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Sprawdź, gdzie zamówić końską derkę

Derki to nakrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]