Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Jeśli chcesz kupić czapraki, odwiedź tę stronę.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]