Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Jeśli szukasz środków czystości, koniecznie wejdź na verdeavis.pl

Żeby utrzymać porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – likwidacja zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, tłustych osadów, kamienia kotłowego czy też wykwitów pleśni.

Chemia profesjonalna – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na konserwację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu narażonych na niszczycielskie działanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]