łańcuszki celebrytki, celebrytka

Celebrytki – ozdoba i symbolika

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, serduszko, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]