Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Baniak na wino kupisz na http://bit.ly/2MKb2Y6.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]