Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.