Kancelaria radców prawnych z Krakowa

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy, specjalizujący się przede wszystkim w prawie rodzinnym, prawie pracy, a także w prawie cywilnym.

Kancelaria prawna w Krakowie – jakie sprawy prowadzimy

Przeważającą część naszej pracy stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym sprawami rodzinnymi, dochodzeniem odszkodowań oraz prawem pracy. Obsługa prawna w tym obszarze polega na stałym kontakcie z Klientem, sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych, reprezentacji przed sądami, a także udziale w mediacjach i negocjacjach. Występując w imieniu Klientów podejmujemy wszelkie działania w celu zakończenia sporu w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość zakończenia sprawy, jak również zmniejszenie wydatków powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria prawna – obsługa i doradztwo prawne spółek

Zakres działalności Kancelarii koncentruje się również na obsłudze prawnej firm, która obejmuje bieżące doradztwo i recenzowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma głównie kompleksowy charakter. Służymy doradztwem naszym klientom na każdym polu ich działalności, co w praktyce obejmuje takie obszary jak prawo administracyjne, pracy, handlowe czy nawet podatkowe. Pragniemy, aby nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam ochronę prawną swojej firmy, w związku z tym skupiamy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, dzięki czemu niwelujemy wszelkie negatywne konsekwencje prawne.