Wibroterapia a odchudzanie – czy RAM Vitberg+ pomoże w zrzuceniu wagi?

Szukasz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]