Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Więcej na temat Vitberg opinie na http://bit.ly/2QJFGSh

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: montowni, szwalni, działu elektroniki i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]