Vitberg opinie

Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]