Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Skieruj się na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/, aby znaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Co o wibroterapii sądzą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od lat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowcówwyczynowych, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]