Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Na ktociewyleczy.pl odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]