Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na http://bit.ly/2QEVvd0

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]