Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Kliknij tu, aby skontaktować się z psychologiem w UK

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie fala emigracyjna jest znacznie mniejsza, ale nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom kłopotów, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, rodzą cały szereg problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te niezwykle ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie wolno obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339