Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Skieruj się w to miejsce jeśli interesujesz się marką Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]