Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Skieruj się na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/, aby znaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]