Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Na www.bardomed.pl znajdziesz więcej szczegółów o fala uderzeniowa cena

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy ?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak kolano skoczka, bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]