Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Ciekawi Cię oferta parkingu długoterminowego Balice? Zajrzyj w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje też bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]