Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź lastrada.pl.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz imprezy w plenerze, ale właściwie każdego tygodnia w różnych miejscach kraju organizowane są bankiety, sympozja czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik lub masz zamówioną salę na imprezę? Pierwszy krok za Tobą! Teraz warto zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia najlepszych trunków, gorących potraw i przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku istotnych gal nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i być przekonanym, że goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stolików, dopasowane ozdoby, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu jak w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje doskonałe dania, ale też gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W toku ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, jakie potrawy, przekąski i napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]