Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu i eksportu. Z tej przyczyny potrzebuje też nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –BDF, solo oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są tylko surowce najwyższej klasy, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo delikatnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis na terenie krajów Unii Europejskiej

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy przeprowadzane są na obszarze całej UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o komfort odbiorców, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje okres oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze przyspiesza to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.