sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – jakie czynniki należy wziąć pod uwagę?

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka bardzo istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc przystrojenie sali, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć około 130 gości. Impreza może zostać urządzona również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]