Profesjonalne sprzątanie grobów

Jeżeli potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli montaż ławek lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcemy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są także od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]