Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Tutaj poznasz pełną ofertę przyjęcia w ogrodzie.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też chrzciny, komunie święte czy imprezy z okazji ukończenia pełnoletności. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zwykle nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać lokal?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub przyjęcie imieninowe, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast imprezy, w których znaczną część uczestników mogą młodsze dzieci, między innymi chrzty lub komunie, poleca się urządzić w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom też muszą być dobrane do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Zamówienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu komunie, chrzty i – oczywiście – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można pomieścić łącznie do 130 osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i przystrojenia stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]