Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Dowiedz się więcej o parking Balice lotnisko.

Szybkość, komfort i sposobność trafienia także w bardzo odległe zakątki świata – to najistotniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył dużą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – leć spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna martwić się o swój samochód, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest ogromnie ważne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty obsługi

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać asystę personelu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]