sale do wynajęcia kraków

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne i plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby uczcić osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite szkolenia, gale dla kontrahentów biznesowych i sympozja. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie mamy w firmie pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, warto rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy organizowanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w zwykłej sali. Wskazane jest przy takich okazjach wyprawić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą goście nie rezydujący w najbliższej okolicy sali powinno się postawić na lokal, znajdujący się obok bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś już lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

W trakcie planowania eventu firmowego nie wolno przegapić tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówiony punkt apetycznych potraw dla obecnych, ale dodatkowo doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Opłaca się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w szykowny sposób, jak również wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]