Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Parking Kraków Balice - z kompletną ofertą zapoznasz się tutaj

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]