Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miast na Pomorzu – z niewielkiej rybackiej wioski założonej w 1926 roku w mgnieniu oka przeistoczyło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą turystów oraz inwestorów. Chcesz przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie wczasów w Gdyni należy również odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla rodzin z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, a także deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym przeżyć. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.