Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Sprawdź, jak zamówić serwis okien Warszawa. Kliknij tu.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]