Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Organizacja wesel Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny czy komunie, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić menu, a następnie przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć spory popyt na catering weselny.

Czemu warto zamówić catering weselny?

Organizacja przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na dobór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście bowiem liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesela – potrawy dopasowane do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków pasujących do konwencji wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość sam ułożyć menu z sugerowanych potraw. Trzeba jednakże zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe propozycje i często na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]