Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy - więcej informacji o tej usłudze.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć ich apetycznymi napojami i daniami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Ponadto to twoja impreza i chcesz się nią nacieszyć, a nie udawać kelnera czy siedzieć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne wydarzenia polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zostaw profesjonalistom!

Kiedy wymienia się cateringu gros osób myśli natychmiast o cateringu na wesele albo spotkaniach biznesowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście dużej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych zabaw, a często również tych dużych, o ile nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy zechcemy urządzić event we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce doskonale prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa chrzcin, komunii i studniówek

Catering okolicznościowy jest ofertą na dowolne rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez trudu przyrządzają dania współgrające z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na urodziny bądź na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę komersów, studniówek i półmetków. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę radzimy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do wymagań i możliwości finansowych osoby zamawiającej oraz wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i dekoracji stołów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]