Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Na lastrada.pl zamówisz catering dla firm.

Spotkanie biznesowe, szkolenie czy sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno w końcu stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli urządzane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski oraz napoje

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 5-6 godzin, nierzadko także przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają dokładny grafik wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie dwie kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć sycący obiad w najbliższej kafeterii. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie ubrania czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Czy opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to również sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze problemów omawianych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc przyniesione z domu czy też kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o wygodzie uczestników.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]