Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

Wyposażenie wnętrz porady. Więcej szczegółów na decosklad.pl/blog.

Najwygodniej czujemy się w domu, w którym otaczają nas przedmioty współgrające z naszym charakterem. W takim wnętrzu łatwiej nam wypocząć po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak istotne jest zadbanie o właściwe wyposażenie przestrzeni domowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero planujesz niewielki remont, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Akcesoria łazienkowe i meble do pokoju dziennego znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład oferuje meble, akcesoria oraz dekoracje zaprojektowane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Jego nadrzędnym wyznacznikiem jest prosty design, pewna doza surowości, jak również dążenie do stosowaniasurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a równolegle widoczne są tu też wyraźne tendencje ukierunkowanie na urządzanie pomieszczeń w w ograniczonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć online albo odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, odkryjesz szeroka ofertę akcesoriów do łazienki, jadalni i kuchni, ale także mebli i dekoracji do pokoju dziennego, przedpokoju oraz sypialni dziecka. Tutaj kupisz rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia kuchenne, którymi zachwycą się domownicy i goście, a także sprzęt do gotowania, przechowywania oraz pieczenia. Jeśli pragniesz zachwycającej łazienki, zaopatrz się w dodatki i zestawy łazienkowe uważnie wybrane z asortymentu znanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś entuzjastą czerni albo złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie wyszperasz sporo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci pomysłów? Czytaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje dużo interesujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam otrzymasz odnoszą się nie tylko do aranżacji wnętrz, kupna funkcjonalnych mebli czy wyboru najlepszych akcesoriów i modnych dodatków. To również inspirujące propozycje upominków dla przyjaciół z okazji różnorodnych imprez, świąt i rocznic. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, aby być wciąż na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasz adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]