Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Dowiedz się więcej o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Niezwykle istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł czy zbagatelizowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie prowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej jakości świateł jest ważne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

produkty polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility z Krakowa

Właściwie w portfolio OE Industry znajduje się dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry oferuje także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, rolniczymi i specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to ledwie część oferty OE Industry.

OE Industry kompleksowe testy nowych produktów

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna grupa ekspertów gotowa urzeczywistnić wizję zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Za sprawą szczegółowych analiz potrzeb swoich odbiorców, zaangażowania w wszechstronne testowanie swoich produktów oraz budowania doświadczonej kadry ekspertów, OE Industry stało się liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]