Jak wybrać kufry na motor

Kup kufry na motocykl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Ale który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasz adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]