Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są najważniejszą przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może być założony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych kar?

Nienaturalne linki przychodzące – zakazane pozycjonowanie

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie sztucznej ilości odnośników kierujących ruch na naszą stronę internetową. Naruszają one normy uczciwego SEO ustalone przez grupę Google, gdyż manipulują miejscem adresu w przeglądarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci artykułów promujących najeżonych wieloma frazami. Występuje także zjawisko wymiany linków, co skutkuje założeniem filtra. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe metody zostaną wykryte, a to wiąże się ze znacznym zmniejszeniem jej pozycji w przeglądarce, nawet o 30 podstron.

W jaki sposób wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Nie zapominajmy, że kiedy na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o odtworzenie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety bardzo długotrwały i nie gwarantuje pełnego sukcesu. Jeśli chcemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów – wyślijmy zapytanie do doświadczonej firmy pozycjonującej. Profesjonaliści momentalnie zidentyfikują realną przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google najlepiej zlecać wyłącznie renomowanym podmiotom.