Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Szukasz najlepszej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Nie wahaj się! Zajrzyj w to miejsce

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo elementów – w głównej mierze fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]