Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie wakacyjnego kursu rysunku Kraków? Świetnie trafiłeś! Wejdź na http://bit.ly/2Maqe4k.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]